loader image

کاشت ابرو

کاشت ابرو

نمیتوان انکارکرد که ابروهای ما در شکل  نگاه و چهرمان چه نقش مهمی دارند. مجموعه ای از ابروهای زیبا و پر می توانند سایر ویژگی های صورت مانند چشم، بینی، دهان و فک را به زیبایی نشان دهند. هنگامی که شکل یا ابعاد ابروان خود را تغییر می دهید، کل ظاهر شما تغییر می کند. دانستن حقایق مربوط به جراحی ترمیم ابرو به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر، و کدام سوالات را باید از مشاوره خود در طول روز بپرسید.

چه چیزی باعث ریزش موی ابرو می شود؟

عوامل متعددی می تواند موجب نازک شدن ابرو و یا طاسی شدن آنها شوند،که برخی از آنها شامل ریزش موی ارثی، حوادث فیزیکی و یا شیمیایی و … هستند.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای پیوند موی ابرو میباشند؟

واقعیت این است که هر کسی که از ابروهای نازک رنج می برد می تواند یک نامزد پیوند خوب برای ابرو باشد. یکی دیگر از الزامات این است که یک فرد از سلامت خوب برخوردار باشد که پزشک متخصص در این رابطه به شما بیشتر توضیح خواهد داد.

چه چیزی باعث ریزش موی ابرو می شود؟

کاملا درست است که روش پیوند ابرو می تواند به عنوان یک راه حل دائمی برای نازک و کم پشت شدن ابروها استفاده شود. یک بیمار پس از پیوند ابروها از رشد، طبیعی ابرو ها همانند ابروهای طبیعی برخوردار میشود.

 

برخی از نمونه کارهای ما

مدت زمان پروسه پیوند موی ابروها چقدر است ؟

مدت زمان انجام این عمل معمولا بستگی به میزان پیوند هایی که باید بر روی بیمار انجام شود متغیراست اما برای اکثر بیماران، حدود ۵ تا ۶ ساعت طول می کشد.

جدول زمانی برای نتایج چیست؟

از همان دقایق ابتدایی میتوان نتیجه پیوند ابروها را مشاهده نمود ولی به طور کلی بیماران می توانند انتظار داشته باشند نتایج قابل توجهی را در حدود ۴ تا ۶ ماه ببینند. علاوه بر این، باید انتظار داشته باشید که ۳ تا ۵ هفته بعد از عمل جراحی،شکل طبیعی ابروهای پیوندی قابل مشاهده خواهد بود.نتایج نهایی در حدود ۱۰ ماه آشکار خواهد شد.

کلینیک زیبایی  و کاشت مو و ابروی طبیعی دکتر اعلاء یک کلینیک ویژه ای با هدف تشخیص و درمان این اختلالات مو و کاشت مو و ابروی طبیعیست که به کمک متقاضیان دریافت مو و بیماران میپردازد.