درباره ما

درباره ما

هدف

ایجاد اکسیر نام آشنای جوانی در پیاله ای مدرن و امروزی برای شما که لایق بهترین خدمات هستید.

سلامت شما

روال درمان مبتنی بر برتری منافع بیمار به همراه تامین امکانات رفاهی پایه و ضروری و به دور از تحمیل درد و رنج می باشد.

درمان

مراقبت، پیشگیری و تشخیص و ارائه روش‌ های درمانی و نقاط ضعف و قوت هر روش به بیمار

خدمات عالی

ارائه با کیفیت ترین خدمات و استفاده از به روز ترین دستگاه‌ها و تجهیزات به بیماران عزیز کلینیک دکتر اعلاء

خدمات زیبایی

ارائه کلیه خدمات زیبایی و درمانی

کاشت مو

جدیدترین روش های کاشت مو،کاشت ابرو،کاشت ریش

در کنار شما و نزدیک به شما برایتان مکانی آرامش بخش را برگزیـــده ایم و پلی میان خود و شما شـده ایم.
کلینیک دکتر اعلاء

به مدیریت دکتر شهلا علاء دارای بورد تخصصی ناسیونال در زمینه کاشت مو و لیزر و تعدادی مشاورین ورزیده و آگاه بوده و منحصراً برای کار تخصصیکاشت موی طبیعی درقلب شهر تهران (پایتخت کشور ایران) مشغول خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشند. تخصص منحصر به فرد دکتر اعلاء بوجود آوردن موهایی با نما و ظاهر کاملاً طبیعی برای شما است و در این زمینه تمامی هنر و تکنولوژی روز دنیا را بکار می بندد. تکنیک های اختصاصی و پیشرفته ای که در این مرکز بکار گرفته می شوند به درجه ای از پیشرفت رسیده اند که موجب ایجاد موهای کاملاً طبیعی با بهترین طراحی و مدل مو برای شما خواهند شد. پس از انجام اینکار افراد دیگر به سختی متوجه موهای کاشته شده شما خواهند شد و مثل موهای طبیعی این موها را می توانید رنگ کنید ، شانه و برس بزنید و به آرایشگاه بروید .

تفاوت ما در چیست؟

کلینیک پوست و مو، زیبایى و لیزر دکتر اعلاء،از بهترین و مجهزترین مراکز لیزر پوست و زیبایى و تناسب اندام در غرب تهران، سعادت آباد مى‌باشد،در این مرکز، عرضه خدمات تشخیصى و درمانى تخصصى پوست و مو، زیبایى و لیزر و همینطور خدمات لاغرى و تناسب اندام با بالاترین سطح کیفیت به هموطنان عزیز عرضه مى‌شود؛ چرا که معتقدیم مردم عزیز ایران شایسته بهترین خدمات هستند.

کلینیک تخصصی دکتر اعلاء یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و کاشت مو در کشور عزیزمان ایران میباشد که با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان ، در زمینه خدمات زیبایی از قبیل کاشت مو ، کاشت ابرو ، تزریق ژل و بوتاکس و … فعالیت می نماید .

برای آرامش خاطر مراجعین محترم جلسه مشاوره حضوری به صورت رایگان می باشد،در این جلسه پس از آن که مشکلتان به طور کامل بررسی گردید؛ اطلاعات کاملی پیرامون مشکل مربوطه و روشهای درمانی داده می شود و راهکارهای لازم توضیح داده میشود .در انتها به تمام سوالات شما با صبر و حوصله پاسخ داده میشود تا به این ترتیب تصویر روشنی از مسیر درمان در پیش رویتان قرار گیرد.ما در نهایت تخصص , تعهد و دلسوزی شما را در این مسیر همراهی میکنیم و آماده ارائه بهترین خدمات به شما خوبان هستیم.

اینستاگرام
کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر اعلاء
ما را در اینستاگرام دنبال کنید